BUTY- MĘSKIE

HEAD

1. HEAD ADVANT EDGE  95        NASZA CENA: 750 ZŁ

Precyzyjna jazda przy minimum wysiłku i zmęczenia: oto Advant Edge 95. Stało się to możliwe dzięki pionierskiej konstrukcji, której podstawowe właściwości to Hi-Top Tech, DuoFlex oraz Control Frame, które zapewniają bezpośredni przekaz energii narciarza na narty, wyjątkowy balans i kontrolę podczas skrętów. Dodajmy do tego możliwość customizacji buta wewnętrznego zapewniającą idealny komfort i trzymanie stopy a otrzymamy buta, który dzięki efektywności w transferze energii umożliwia nam fantastyczną jazdę przy mniejszym wysiłku.

FISCHER

1. FISCHER RC Pro 100 Vacuum  CF        NASZA CENA: 690 ZŁ

Buty narciarskie RC Pro 100 Vacuum CF firmy Fischer powstały z myślą o wymagających narciarzach o zaawansowanym poziomie umiejętności. Ich ergonomiczny kształt idealnie zgra się z kobiecą stopą. Ponadto buty zostały napakowane szeregiem najnowszych technologii, które wpłyną nie tylko na komfort na stoku, ale także na osiągi. Nowością jest technologia Vacuum, pozwalająca na perfekcyjne dopasowanie buta. System AFZ to kolejny element zapewniający idealne dopasowanie, ale nie tylko. Zwiększy komfort oraz kontrolę nad nartą. Specjalny szkielet pozwoli na optymalne przełożenie siły na osiągi. Buty narciarskie RC Pro 100 Vacuum CF to model, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

2. FISCHER RC Pro 130 Vacuum         NASZA CENA: 1250 ZŁ

RC PRO - pasuje od razu, gdy go założysz. Elastyczne strefy Flex Zone zapewniają komfort w newralgicznych miejscach, a Power Zones i konstrukcja Power Chassis zapewniają bezpośrednie przenoszenie sił na nartę. Wszystko to dodatkowo z opcjonalnym dopasowaniem dzięki sprawdzonej technologii Vacuum.
Dzięki nowej uniesionej podeszwie masz możliwość dużo bezpieczniej przemieszczać się po zaśnieżonych powierzchniach, co zawsze było problemem. Tylna i przednia część podeszwy pokryta jest specjalną miękką gumą, która zapewnia większą przyczepność na śliskiej nawierzchni.

3. FISCHER CRUZAR 9        NASZA CENA: 690 ZŁ

BOOT LINER: 100 % Seamless Tongue, Ultra Clean Liner, Comfort Padding, 3D Alu Tex, Power Comfort Liner
SHELL: Higher Toebox, Higher Instep, Natural Forward Lean, Lower Cuff
BUCKLES/VELCRO: Cruzar 15, Cruzar 35mm
LAST: 103+mm

4. FISCHER PROGRESSOR 11         NASZA CENA: 690 ZŁ

BOOT LINER: Full Custom Thermo Toebox, Ultralon Padding, Heat System Ready, Ultra Clean Liner, Loop Tongue, Full Thermofit.
SHELL: VACU-PLAST, VACU-PLAST Spoiler, On Center Position, Original V-Position, Mono Injection
BUCKLES/VELCRO: Prog 14,VACUUM 45mm

DALBELLO

1. DALBELLO AVANTI AX 90          NASZA CENA: 690 ZŁ

Shell/Cuff: PE/ dbHylite
Technology: Classic Overlap Architecture, Easy Entry on/off construction, Contour 4 Shell Fit, antitorsion frame, 3D Powerframe – Tri-Injected Construction
Key features: Replaceable Heels / Toes, Removable spoiler
Buckles: F2 Alu - 4 Micro Adj
Liner: SUPERCOMFORT

2. DALBELLO AVANTI 100 BLACK         NASZA CENA: 690 ZŁ

Technology: Classic Overlap Architecture, Easy Entry on/off construction, Contour 4 Shell Fit, anti-torsion frame, 3D Powerframe – Tri-Injected Construction, Drive & Control Technology
Key features: Replaceable Heels/Toes, Canting, Removable spoile
Buckles: F2 Alu - 4 Micro Adj

© Copyright 2017  - All Rights Reserved